Hakkımızda

Ballıpınar Grup olarak; Ağız ve diş sağlığında bir klinik olarak kurulduğumuz günden bu yana hizmet sahalarımızı daha da genişleterek 4 ayrı sektörde Afyonkarahisar yerelinde; ağız ve diş sağlığında ise gerek Afyonkarahisar yerelinde gerekse turizmin başkenti Antalya’da profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörler kapsamında daima yenilikçi, üretken ve müşteri odaklı çizgimizi muhafaza etmekteyiz.

Yeni projelerimizle yerel sahadaki AR-GE çalışmalarımız ve bu bağlamda sektörel gelişimin öncüsü olmak hedefimizle; tüm çalışan kadromuzun takım çalışmasına inanan, sürekli gelişimci, çağın yeniliklerine uyum sağlayan, dünya genelindeki bilim ve teknolojinin yakından takipçisi olmalarının haklı gururunu yaşıyoruz.

“Sürekli Eğitim-Değişim-Yatırım” iş felsefemiz ile sektörel uzmanlık alanlarımızı sürekli geliştiriyor, bunun sonucunda ülkemiz genel ve yerellerinde toplumsal refah, bilinç ve sağlığın gelişim ve değişim göstererek daha da ileriye taşınacağına yürekten inanıyoruz.

6

Ayrı
Sektör

210

İstihdam

40

Yıllık
Tecrübe

100 %

Hedef
Müşteri
Memnuniyeti

Değerlerimiz

Müşteri Odaklı

Tüm müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerini karşılayabilmek adına sürekli saha araştırması yapıyor ve bilgi topluyoruz.

Sürekli Gelişimci

Sektörel olarak gelişimciliğin ve yenilikçiliğin ülke ve toplumumuza katacağı muhtemel faydalar adına ileriye yönelik her fikre saygı duyuyoruz.

Takım Çalışmasına İnanan

Ürettiğimiz ve üreteceğimiz tüm projelerde takım çalışmasına ve farklı fikirlere maksimum önemi gösteriyoruz.

Yenilikçi - Yaratıcı - Dinamik

Ballıpınar Grup faaliyetlerini 4 ayrı sektörde yapılandırırken, başarısının kaynağını yenilikçi, yaratıcı ve dinamik kadrosundan almaktadır.

Dürüst ve Şeffaf

Hizmet verdiğimiz sektörlerde dürüst ve tutarlı bir hizmetin müşterilerimizin güvenini kazanmada kilit faktör olduğuna inanıyoruz.

Çevre ve Topluma Duyarlı

“İnsan” kavramına verdiğimiz başlıca önem neticesinde sürdürülebilir, çevre ve topluma yönelik her türlü sosyal sorumluluk projesini destekliyoruz.