Revolution Slider Error: Slider with alias about_us_slider not found.
Maybe you mean: 'service_slider' or 'fullscreen-main-slider' or 'about2'

Sektörel Yaklaşımlarımız

“Sürekli Eğitim-Değişim-Yatırım” işletme politikamızın temelinden anlaşıldığı üzere Ballıpınar Grup olarak eğitim ve uzmanlık sahalarımızı sürekli geliştiriyoruz. Eğitim ve değişime karşı beslediğimiz bu güçlü arzumuz neticesinde sektörel ufkumuzun da genişlemesi kaçınılmaz olmakta. Tüm bu proçeslerin neticesinde de hizmet vermek istediğimiz sahalar ve bölgeler artış göstermekte ve yatırımlarımızla sonuçlanmaktadır.

Eğitim ve Gelişmeye
Karşı Bitmeyen İlgi

“Eğitim ve Gelişim” sektörel yaklaşımımızın temelini oluşturmaktadır. Çalışanlarımızın ve üst kademe kadromuzun global son gelişmeleri yakından takip etmeleri için eğitimi süreklileştiriyoruz.

Bilimsel AR-GE ve
İnovasyon Çalışmaları

Ülkemizin ve toplumumuzun refah ve kalkınması açısından oldukça büyük önem arzeden yenilikçi, yaratıcı ve bilimsel AR-GE ve inovasyon çalışmalarına kurumsal olarak azami derecede gayret göstermekteyiz.

Ülke ve Toplum adına
Sürekli Proje ve Yatırım

İşletme politikamızın doğal sonucu olarak birbirinden değerli proje ve yatırımlarla hizmet sahalarımızı sürekli olarak genişletiyor, sektörel kalkınmada “Ballıpınar İnsan Odaklı Hizmet” anlayışını her alana taşımak için çalışıyoruz.

Son Teknoloji ile uyumlu
Hizmet ve Ürün Tesisleri

Gerek kliniklerimizde gerekse diğer tesislerimizde erişilmiş son teknolojiyi kullanmaya özen gösteriyor, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin teknolojinin getirdiği çözüm, kolaylık ve hijyen gibi kriterlere en kısa sürede erişmelerini sağlıyoruz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Şikayet, görüş ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.