Şirket Tarihçemiz

Bir aile şirketi olan Ballıpınar Petrol Gıda İnş. Tic. ve San. Ltd. Şti. kurumsal gelişimini ve ticari faaliyet tarihçesini istikrarlı adımlarla yürütmüş, faaliyete geçirdiği her projesinde sürekliliği esas alarak, konusunda ve sektöründe öncü faaliyetler sürdürmüştür.

Ağız ve diş sağlığında klinik olarak kurulduğumuz günden bu yana hizmet sahalarımızı sürekli genişletip, yılların getirdiği bu tecrübemizi diğer iş sahalarına ve sektörlere de yayarak, toplumsal refahın gelişmesine katkıda bulunmayı kendimize borç bildik. İşte bu hikayemizin özeti:

 • 1978

  Küçük Bir Diş Kliniği ile Başlayan Hikayemiz

  İş dünyasındaki "İlk Göz Ağrımız" olarak nitelendirdiğimiz Ballıpınar Afyonkarahisar Diş Polikliniğimiz; her geçen gün genişleyen uzman kadromuz ve 800 metrekare kapalı alanıyla Diş Polikliniği olarak, 1978'den bugüne profesyonel ve titiz hizmeti hastalarımızla buluşturmaya devam etmektedir.

 • 2004

  İlk Akaryakıt İstasyonumuzun Açılışı

  İlk istasyonumuz Afyonkarahisar merkezde Adnan Menderes Bulvarı'nda Petrol Ofisi akaryakıt istasyonu olarak hizmete açılmıştır. Günümüzde 2 tane akaryakıt istasyonumuzla (Opet) TSE standartlarına uygun, güvenilir hizmet anlayışımızı müşterilerimizle buluşturmaya devam etmekteyiz.

 • 2007

  Burger King Restaurantımız ile Gıda Sektörüne İlk Giriş

  Kurulduğu günden bugüne hijyen ve kalite sahalarında sayısız ödül alan "Türkiye'nin Lovemark'ı Burger King" marka ve hizmet farkını, 2007 yılında açılışını gerçekleştirdiğimiz restaurantımızla Afyonkarahisar halkıyla buluşturmanın gururunu yaşamaktayız.

 • 2012

  Çiftliğimizin Kuruluşu

  Afyonkarahisar-Konya Karayolu 30. km, Gözsüzlü Köyü’nde bulunan çiftliğimiz 2012 yılından itibaren son teknolojik imkanlarla günümüze faaliyet göstermektedir. Şu anki mevcut sürümüz 800 baştan oluşmakta olup, kısa vadedeki hedefimiz bu sayıyı 1200'lere taşımak!

 • 2015

  Şehir Dışına İlk Yatırımımız: Antalya'da Diş Sağlığı Merkezi

  İleri teknoloji ve maksimum hijyen ile hizmet vermek adına her geçen gün kendimizle yarıştık ve Afyonkarahisar'da diş hekimliğindeki 40 yıllık tecrübemizi Antalya'ya taşıdık. Yıllarca sağlık sektöründeki profesyonel çizgimizi hiç bozmadık, diş hekimliğini daima sanatla buluşturduk. Antalya halkımız ve ülkemizde Dental Turizm adına Antalya polikliniğimizdeki en büyük amacımız; "Tüm Hastalarımıza En Profesyonel Sağlık Hizmeti"ni sunmak!

 • 2017

  Ballıpınar Çiftliği Süt ve Süt Ürünleri Satış Mağazası

  Afyonkarahisar 2.Dumlupınar Caddesi’nde 2017 yılında hizmete açılan Ballıpınar Çiftliği Süt ve Süt Ürünleri Satış Mağazamız’da süt ve süt ürünlerimiz ile birlikte organik ve doğal birçok ürün raflarda yerini almıştır.

 • 2020

  @ballipinarmagaza.com

  2020 yılında açılan online mağazamız ‘‘ballipinarmagaza.com’’ ile Türkiye’nin gastronomi şehri Afyonkarahisar’ın tüm yöresel ürünlerini, süt ve süt ürünlerimiz ile bol çeşitli doğal ve organik gıda ürünlerimizi ülkemizin her köşesine ulaştırmak için büyük bir titizlikle çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Şikayet, görüş ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.