Şirket Tarihçemiz

Ağız ve Diş Sağlığında bir klinik olarak kurulduğumuz günden bu yana hizmet sahalarımızı sürekli genişlettik. Yılların getirdiği bu tecrübemizi diğer iş sahalarına ve sektörlere de yayarak toplumsal refahın gelişmesine katkıda bulunmayı kendimize bir borç bildik. İşte bu hikayemizin özeti:

 • 1978

  Küçük Bir Diş Kliniği ile hikayemiz başladı!

  İş dünyasındaki "İlk Göz Ağrımız" olarak nitelendirdiğimiz Ballıpınar Afyon Diş Kliniğimiz; gitgide genişleyen uzman kadromuz ve 800 metrekare kapalı alanıyla Diş Polikliniği olarak 1978'den bu güne profesyonel ve titiz hizmeti hastalarımızla buluşturmaya devam ediyor...

 • 2004

  İlk akaryakıt istasyonumuzu kurduk

  Afyonkarahisar yerelinde Adnan Menderes Bulvarı'nda ilk istasyonumuz olan Petrol Ofisi Akaryakıt İstasyonunu hizmete açtık. Günümüzde 2 akaryakıt (Opet ve Sunpet) istasyonumuzla TSE standartlarına uygun güvenilir hizmet anlayışımızı müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

 • 2007

  Burger King Restoranımız ile Gıda sektörüne ilk girişimiz

  Kurulduğu günden bugüne hijyen ve kalite sahalarında sayısız ödül alan "Türkiye'nin Lovemark'ı Burger King" marka ve hizmet farkını 2007 yılında açılışını gerçekleştirdiğimiz restoranımızla Afyonkarahisar halkıyla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

 • 2012

  Çiftliğimizin kuruluş yılı

  Afyon-Konya karayolu 30. km’de bulunan Gözsüzlü Köyü’nde bulunan çiftliğimiz 2012 yılından son teknolojik imkanlarla günümüze faaliyet göstermektedir. Şu anki mevcut sürümüz 600 baştan oluşmakta olup kısa vadedeki hedefimiz bu sayıyı 1200'lere taşımak!

 • 2015

  Şehirdışına ilk yatırımımız: Antalya'da Diş Sağlığı Merkezi!

  İleri teknoloji ve maksimum hijyen ile hizmet vermek adına her geçen gün kendimizle yarıştık ve Afyonkarahisar'da Diş Hekimliğindeki 40 Yıllık tecrübemizi Antalya'ya taşıdık. Yıllarca sağlık sektöründeki profesyonel çizgimizi hiç bozmadık. Diş hekimliğini daima sanatla buluşturduk. Antalya halkımız ve Ülkemizde Dental Turizm adına Antalya Polikliniğimizdeki en büyük amacımız: "Tüm Hastalarımıza En Profesyonel Sağlık Hizmeti"ni sunmak!

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Şikayet, görüş ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.