Ballıpınar Süt ve Süt Ürünleri

Fikirlerinize Değer Veriyoruz!

Lütfen proje geliştirme sürecimizde daha mutlu yarınlar için bizlere görüşlerinizi bildiriniz.

Çiftliğimizden Sofralarınıza Doğal, Katkısız ve Sağlıklı Süt -Süt Ürünleri

Afyonkarahisar 2. Dumlupınar Caddesi’nde (Burger King yanı) Ballıpınar Çiftliği Süt ve Süt Ürünleri Satış Mağazamız 2017 yılında hizmete açılmıştır. Organik ve doğal birçok ürün raflarda yerini almıştır.

2020 yılında online mağazamız ”ballipinarmagaza.com” u açarak Afyon Yöresel Ürünler, süt ve süt ürünleri ile bol çeşitli doğal ve organik gıda ürünlerinin satışına başlanmıştır.

Ballıpınar Mağaza Online Sipariş

Mağazamızda geniş yelpazede pek çok doğal ve organik ürün satışı yapılmaktadır. Afyon yöresine özgü sucuk, lokum, kaymak ve daha pek çok lezzeti bulabileceğiniz bir mağazadan ülkemizin her köşesine hizmet götürmekteyiz. Bir gastronomi şehri olan Afyon lezzetlerini bulabileceğiniz en iyi alternatif olmaya devam ediyoruz.

Firma olarak; süt ve süt ürünleri, peynir çeşitleri, zeytinyağı ve zeytin çeşitleri, konserve, ekşi, sirke, bal, arı sütü, polen, propolis, tahin, pekmez, kahvaltılıklar, bakliyat ürünleri, un, çorba ve baharat çeşitleri, kuru meyve ve kuruyemiş, tatlı çeşitleri ve daha pek çok ürün çeşitliliği ile faaliyet göstermektedir. Lezzetleri saymakla bitmeyen şehrimizde sizlere bu lezzetleri ulaştırmaya çalışmaktayız.

Satış Mağazamızdan Kareler

Satış mağazamızın adres ve iletişim bilgilerine ulaşmak için :