Burger King Afyonkarahisar

Fikirlerinize Değer Veriyoruz!

Lütfen proje geliştirme sürecimizde daha mutlu yarınlar için bizlere görüşlerinizi bildiriniz.

Türkiye'nin "Lovemark"ı: Burger King!

1954 yılında James Mc Lamore ve David Edgerton tarafından Amerika Birleşik Devletleri – Miami’de kurulan ve dünyanın en büyük fast food zincirlerinden biri olan Burger King, en büyük özelliği “Alevde Izgara” konsepti ve bu konseptin en popüler burgeri Whopper ilk kez 1957 yılında satışa sunmuştur.

Dünya genelinde 78 ülkede 12.400 restaurantı ile hizmet veren Burger King yüksek kalite standartlarına, temizliğe, çevre uyumuna ve lezzete verdiği önemle rakiplerinden ayrılmaktadır.

Sayısız ödül alan Burger King, Mediacat ve Ipsos KMG araştırması sonuçlarına göre Fast-Food kategorisinde “2011 Türkiye’nin Lovemark’ı” ve “Türkiye’nin En Samimi Markası” seçilmiştir.

2011 yılında “Monopoly Çılgınlığı Burger King’de” kampanyası ile İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde (İPZ) “En İyi Mobil Pazarlama Kampanyası” , Digital Age Yaratıcılık Ödüllerinde “En Yaratıcı Mobil Kampanyalar” ve Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) Ödülleri’nde üçüncülük ödüllerini almıştır. Burger King Türkiye, Taksim ve Beyoğlu restaurantları ile Beyaz Zambak ödülüne de layık görülmüştür.

Müşterileri ile olan güçlü bağı kazandığı ödüllerle de tescillemeye devam eden Burger King, Mediacat ve Ipsos KMG araştırmaları sonucuna göre fast food kategorisinde 2012 yılında da Türkiye’nin en sevilen markası (Türkiye’nin Lovemark’ı) ödülünü almıştır.

Kurulduğu günden bu yana, dünya çapında uyguladığı yüksek kalite ve hijyen standardına, çevre uyumlu ve doğaya saygılı üretime, zengin lezzetli ürün çeşidini geliştirmeye ve sürekli eğitime verdiği önem Burger King’in bugünkü başarısındaki en önemli rolü oynamaktadır.

Afyonkarahisar Burger King adres ve iletişim bilgilerine ulaşmak için :